Měsíční plán – duben 2014

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Hradební 1029
Centrum odborného vzdělávání ve strojírenství a obnovitelných zdrojích energie

Měsíční plán – DUBEN 2014 (21 pracovních dnů)

1. 4. 13:00 Lékařská prohlídka – 3. H NEK
2. – 4. 4. 7:00 Praktická maturitní zkouška – 4. B Šrámek, Jirouš
2. 4. Konzultace dálkového studia
2. 4. odpoledne DM: Výstava Harmonie paní geometrie, UHK Vlčková
2. – 3. 4. celý den SOD, obor NA – Průmyslová škola, Letohrad Rybář
3. 4. 12:00 Předání klasifikace z praxe – 3. čtvrtletí Šrámek, Jirouš
3. 4. 13:00 Lékařská prohlídka – 3. G FEJ
3. 4. odpoledne DM: Střelba na terč Roubal
4. 4. Konzultace dálkového studia
4. 4. 10:00-13:45 Exkurze: Mechanické dílny ZVU POTEZ a. s. – 3. H (obor SMZ) KNA
4. 4. 12:00 Uzavření klasifikace za 3. čtvrtletí učitelé
5. 4. Konzultace dálkového studia SRE
5. 4. celý den Obor UKZ: Velikonoční jarmark, Adalbertinum, HK Šrámek, Rýdlo
7. 4. 12:00 Odevzdání podkladů pro pedagogickou radu TU
8. – 9. 4. celý den Celostátní kolo SOD, České ručičky, obor O – Žďár n. S. Šrámek
9. 4. Konzultace dálkového studia
9. 4. 11:45-13:45 Muzeum východních Čech v Hradci Králové – 2. G SRA
9. 4. 14:15 Ukončení výuky
9. 4. 14:30-15:40 Pedagogická rada – 3. čtvrtletí (5AUL) JAN
9. 4. 15:45-16:45 Výbor SRPŠ Hradební – velká zasedací místnost (1VZ) KER
9. 4. 17:00-18:30 Třídní schůzky SRPŠ Hradební (rozpis) TU
9. – 10. 4. celý den Celostátní kolo SOD, obor UKZ – SOŠ a SOU H. Heřmanice Šrámek, Rýdlo
10. 4. 8:00-10:45 Exkurze: VE Hučák, Hradec Králové – 2. E MAR
10. 4. 10:45-14:00 Bio Centrál: Rady začínajícím milencům – 1. r. (kromě 1. N) TU, UOV
10. 4. odpoledne DM: Stolní fotbal s DM VOŠZ a SZŠ HK Mahrlová
11. 4. Konzultace dálkového studia
11. 4. 13:00-13:45 Literární procházka: centrum HK – 1. G SRA
14. 4. 8:00 Praktická maturitní zkouška – 4. A
14. 4. Konzultace dálkového studia
14. 4. 9:00-14:00 Porada metodiků prevence SPJ – KÚ KHK MAE
14. 4. 13:00-14:35 Exkurze: VE Hučák – 1. A STO
14. 4. 13:00 Lékařská prohlídka – 1. G IZA
15. 4. celý den Celorepubliková soutěž v CAD systémech, 3E Praha – 41, 5. patro VLA, TOB, ELS
15. 4. 13:00 Lékařská prohlídka – 1. H ELS
15. – 16. 4. celý den Ekologická olympiáda – Podorlický skanzen BAA
15. – 16. 4. 8:00 Praktická maturitní zkouška – 4. C
16. 4. 8:00 Praktická maturitní zkouška – 2. N
16. 4. 8:00 Praktická maturitní zkouška – 3. PD
16. 4. 12:00 Podklady pro pedagogickou radu – 4. A, B, C, 2. N, 3. PD TU
17. – 21. 4. Velikonoční prázdniny
22. 4. 8:00-10:00 Přijímací zkoušky – 1. kolo, 1. termín KOP, KER
22. 4. 7:00-10:00 Výuka odpadá z důvodu konání přijímacích zkoušek TU
23. 4. 8:00-10:00 Přijímací zkoušky – 1. kolo, 2. termín KOP, KER
23. 4. Konzultace dálkového studia
23. 4. celý den Turnaj ve volejbalu – SOU plynárenské Pardubice, Polabiny Horák
23. 4. celý den Celostátní SOD, České ručičky, obor Esi, Esl, ME – Brno Šrámek, Andrýs
23. 4. 14:40 Pedagogická rada 4. A, B, C, 2. N, 3. PD – 4. čtvrt. (1VZ) JAN
23. 4. odpoledne DM: Bowling pro žáky domova mládeže Mahrlová
24. 4. 8:00 Talentové zkoušky UKZ – 2. kolo (učebna 5AT) KUB
25. 4. Konzultace dálkového studia
26. 4. 12:00-17:00 Obor UKZ – Stavění máje, Piletice, Šrámkův statek Šrámek
28. 4. Konzultace dálkového studia
28. – 29. 4. 8:00 Přijímací zkoušky – nástavbové denní studium (1. kolo) KOP, KER
28. – 29. 4. Studentské volby do Evropského parlamentu 2014 KUD
29. 4. 12:00 Pracovní výkazy KOP
29. 4. 14:40 Žákovský parlament – 1VZ SRA
30. 4. Konzultace dálkového studia
30. 4. celý den Exkurze: Signal Mont, HK, výroba, muzeum – 1. G (obor EZP), 3. E MAR, VLC
30. 4. 9:40 Provozní porada k MZ – 1VZ KOP
30. 4. 12:00 Odevzdání témat ZZ KUB
1. 5. Státní svátek
2. 5. Ředitelské volno
2. 5. Didaktické testy a písemné práce společné části MZ

Categories: Nezařazené Tags:

Měsíční plán – březen 2014

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Hradební 1029
Centrum odborného vzdělávání ve strojírenství a obnovitelných zdrojích energie

Měsíční plán – březen 2014 (21 pracovních dnů)

3. – 9. 3. Jarní prázdniny
10. 3. dopoledne Roadshow ČVUT – H1 (chodby v přízemí) KER
10. – 12. 3. celý den Přehlídka ŘEMESLO VYSOČINY 2014 – obory elektro Andrýs, Fogl
10. 3. 13:00 Lékařská prohlídka – 3. D STE
11. 3. dopoledne Roadshow ČVUT – H2 Rojík
11. 3. 10:00-13:00 Divadelní představení Žebrácká opera (rozpis) KUD
11. 3. 13:00 Lékařská prohlídka – 3. A SRA
11. 3. 14:45 Seminář k odborné stáži v Drážďanech – H1, učebna 43 MCK
11. – 12. 3. celý den SOD, obory Esl, Esi, EZP – SPŠ Třebíč Andrýs, KOP
11. 3. odpoledne DM: Soutěž O nejsilnějšího žáka – 0TV, SPos Horák
12. 3. Konzultace dálkového studia
12. – 13. 3. celý den SOD, obor Obráběč kovů – SPŠ, SOŠ a SOU HK Šrámek
12. 3. 8:50-10:50 Galerie moderního umění HK – 3. B TLA
12. 3. 10:55-14:35 Projekt: Planeta Země 3000 – Indonésie (1. A, 1. B) KOA, TLA
13. – 14. 3. celý den Národní kolo ENERSOL 2014 TLA
14. 3. Konzultace dálkového studia
14. 3. 13:00 Soutěž: Tahle země je i pro starý, odevzdání prací KUD
14. 3. 14:00 Ukončení dotazníkového šetření projektu Zvyšování kvality učitelé
16. – 29. 3. Odborná stáž žáků v Drážďanech RED, MCK
17. 3. Konzultace dálkového studia
17. 3. 13:00 Brück AM, Zámrsk – 5AUL (3. G, H, 4. B obor MS01, H2) KUB
18. – 19. 3. celý den SOD, obor SMZ – ISŠ technická, Vysoké Mýto Šrámek
18. 3. 13:00 Lékařská prohlídka – 3. E MAR
18. 3. 14:40 Provozní porada učitelů H1 – 1VZ KOP, KER
18. 3. odpoledne DM: Turnaj ve stolním tenise s DM VOŠZ a SZŠ HK Mahrlová
20. 3. celý den AMPÉR 2014 – BVV Brno VLC
19. 3. Konzultace dálkového studia
19. – 20. 3. celý den SOD, obor Esi – SPŠ Trutnov Andrýs
19. 3. 8:50-10:50 Galerie moderního umění HK – 3. C, 3. H (obor UKZ) TLA
19. 3. 9:00-12:30 Školení ŠMK – NIDV Hradec Králové FIE, BAA
19. 3. 16:00-18:00 Školení: Elixír do škol – FN HK JAC
19. 3. odpoledne DM: Cvičná střelba z pistole na střelnici s lektorem Roubal
20. 3. 11:00-14:00 Bio Centrál: Festival Jeden svět – 3. B, C, D, E, 2. BE (KOZ) KUC,NEK,IZA,BOR
21. 3. Konzultace dálkového studia
21. 3. celý den Školení: Matematika je jazykem přírodních věd, Olomouc JAC
21. 3. 8:00-13:45 Exkurze ČKD, slévárna elektronu – 3. H (SMZ) KNA
21. 3. 10:50-12:30 Matematický klokan – 5AUL BAA, NEK
22. 3. Konzultace dálkového studia SRE
24. 3. 13:00 Lékařská prohlídka – 1. D MAC
25. 3. celý den Silový víceboj – SPŠ stavební, Pardubice Horák
25. 3. 10:00-11:40 Exkurze: Muzeum východních Čech v HK – 2. F SRA
25. – 26. 3. celý den SOD, obory EZP a Esl – VOŠ a SŠSE Praha, Vysočany Jirouš, Fogl
25. 3. 13:00 Lékařská prohlídka – 2. C (obor PEK) + 2. F KUD, SVI
25. 3. 14:40 Žákovský parlament – 1VZ KER
26. 3. Konzultace dálkového studia
26. 3. odpoledne DM: Badminton Malý
27. 3. celý den Exkurze: Mineralia Praha – 2. C (obor PEK) BAA
27. 3. 11:00-14:00 Bio Centrál: Festival Jeden svět – 3. A, 2. N, 2. F SRA, NOV, SVI
27. 3. 13:00 Lékařská prohlídka – 2. G (KAL)
28. 3. 12:00 Odevzdání zadání PZ (2 varianty) – M, ČJ, Př JAC, KUD, BAA
28. 3. 12:00 Odevzdání přehledů maturitních otázek profilových zkoušek Vedoucí PK
28. 3. 12:00 Odevzdání seznamů knih k MZ z ČJ maturanti
28. 3. 12:00 Pracovní výkazy – učitelé H1 KOP
29. 3. celý den DDM HK: Soutěž v programování – okresní kolo Andrášová
31. 3. Konzultace dálkového studia
31. 3. 13:00 Lékařská prohlídka – 3. F STP
2. 4. 16:00 Oslava Dne učitelů – Restaurace u Švagerků Velík

Categories: Nezařazené Tags:

Měsíční plán – únor 2014

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Hradební 1029
Centrum odborného vzdělávání ve strojírenství a obnovitelných zdrojích energie

Měsíční plán – ÚNOR 2014 (20 pracovních dnů)

3. 2. Konzultace dálkového studia
3. 2. 13:00 Lékařská prohlídka – H2 Rojík
4. 2. 13:00 Lékařská prohlídka – 1. A KOA
5. 2. Konzultace dálkového studia
5. 2. 14:30 Školení řidičů referenčních vozidel – 1VZ Jirouš
6. 2. celý den Seminář: Moderní technologie ve výuce dějepisu, Brno SUL
6. 2. 10:00-13:00 Divadelní představení Figarova svatba – 3. E, F, G, H KUD
6. – 7. 2. celý den DVPP: Individualizace výuky, typologie žáka, Praha TLA
7. 2. Konzultace dálkového studia
8. 2. Konzultace dálkového studia SRE
10. – 11. 2. celý den SOD, obor ME – SPŠE a VOŠ Pardubice Macháček Jar.
11. 2. 13:45-14:35 Výstava: B. Hrabal – 100 let od narození, SVK HK (4. A) KUD
11. 2. 14:45 Seminář ke stáži v Drážďanech – AULA RED, MCK
11. 2. odpoledne DM: Výtvarná výstava „Snění“ – ZUŠ Habrmanova Vlčková
11. 2. 14:40 Žákovský parlament – 1VZ KER
12. 2. Konzultace dálkového studia
12. 2. 8:00-12:00 Prezentace projektu LEONARDO, Drážďany – AULA STO
12. 2. 14:40 Veřejná schůze zaměstnanců – Kolektivní smlouva (AULA) Velík
13. 2. 20:00 Maturitní ples odloučeného pracoviště Hradecká 647 Uhlíř
14. 2. Konzultace dálkového studia
14. 2. celý den Krajské kolo ENERSOL: 1. B, 2. C (obor PEK) – AULA TLA
17. 2. Konzultace dálkového studia
17. 2. 8:00-14:00 Besedy: Energie – budoucnost lidstva (rozpis H2), 1VZ Rojík
17. 2. 13:45-14:35 Výstava: B. Hrabal – 100 let od narození, SVK HK (4. B) KUD
17. 2. 13:00 Lékařská prohlídka – H2 Rojík
18. 2. 13:00 Lékařská prohlídka – 1. B TLA
18. 2. 14:40 Provozní porada učitelů H1 – 1VZ KOP, KER
19. 2. Konzultace dálkového studia
19. 2. 11:30-14:35 Přednáška: Trestní zodpovědnost – Inf. centrum PČR (3. H) NEK
20. 2. 19:30 Absolventský ples školy – ALDIS Hradec Králové JAN, SRA
21. 2. Konzultace dálkového studia
21. 2. 8:00-13:45 Exkurze ČKD, slévárna elektronu – 3. H (SMZ) KNA
22. 2. Konzultace dálkového studia SRE
22. – 28. 2. celý den LVK – části tříd KAL,SVI,Horák
24. – 27. 2. 8:00-13:30 Testování: Studijní intelektové předpoklady (rozpis) KER
25. – 26. 2. celý den SOD, obor MS01 – SŠ technická, Žďár nad Sázavou Šrámek
25. 2. 13:00 Lékařská prohlídka – 2. D VLC
25. 2. 14:45 Seminář ke stáži v Drážďanech – AULA RED, MCK
25. 2. odpoledne DM: Přednáška Jak zlepšit paměť – SVK HK Vlčková
26. 2. Konzultace dálkového studia
27. 2. 10:00-11:45 Prezentace firmy SWELL Hořice – AULA VLA
27. 2. 12:00 Pracovní výkazy – učitelé H1 KOP
28. 2. Konzultace dálkového studia
3. – 9. 3. Jarní prázdniny

Categories: Nezařazené Tags:

Měsíční plán – leden 2014

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Hradební 1029
Centrum odborného vzdělávání ve strojírenství a obnovitelných zdrojích energie

Měsíční plán – LEDEN 2014 (22 pracovních dnů)

6. 1. pondělí Zahájení vyučování – sudý týden
7. 1. 11:45-15:00 Lékařská prohlídka – 4. B KAN
8. 1. Konzultace dálkového studia
8. 1. 14:40 Provozní porada učitelů H1 – učebna 1VZ KOP, KER
8. 1. 14:45 Provozní porada učitelů H2 Uhlíř, Rojík
8. 1. 16:30-18:00 Informace o prospěchu žáků, konzultace s učiteli učitelé
9. 1. 8:30-15:00 Konference: Rizikové chování mládeže – KÚ KHK MAE
9. 1. 8:00 Talentové zkoušky pro 2014/15 – obor UKZ (učebna 5AT) KUB
9. 1. 8:00-13:30 Besedy agentury JLM: 3+3 besedy, 5AUL, 1VZ (rozpis) STO, NOV
10. 1. Konzultace dálkového studia
11. 1. Konzultace dálkového studia SRE
13. 1. 13:00 Lékařská prohlídka – H2 Rojík
14. 1. 11:45-15:00 Lékařská prohlídka – 2. A STO
14. 1. 14:40 Žákovský parlament – 1VZ JAN
14. – 15. 1. celý den DVPP: Kritické myšlení, Praha TLA
15. 1. 8:00-11:40 Exkurze: Hvězdárna HK – 1. B, 1. C FIE, MIK
15. 1. Konzultace dálkového studia
15. 1. 10:00 Schůzka komise SOD – SPŠ elektrotechnická a IT, Brno Šrámek
15. 1. odpoledne DM: stolní fotbal s VOŠZ a SZŠ Mahrlová
15. 1. 16:00-18:00 Školení: Elixír do škol JAC
17. 1. Konzultace dálkového studia
17. 1. 13:00-17:00 3. Den otevřených dveří KER
17. – 19. 1. Seminář Heuréky: Astronomie JAC
18. 1. 8:30-12:00 4. Den otevřených dveří KER
20. 1. Konzultace dálkového studia
20. 1. 9:00-12:00 Prezentace mezinárodní jazykové zkoušky – AULA CAT
20. 1. 13:00 Lékařská prohlídka – H2 Rojík
21. 1. 11:45-15:00 Lékařská prohlídka – 2. BE KOZ
22. 1. Konzultace dálkového studia
22. 1. celý den Turnaj v basketbalu – SPŠE a VOŠ Pardubice Horák
22. 1. 12:00 Uzavření klasifikace za 1. pololetí v Bakaláři učitelé
22. 1. 12:00 Předání pololetní klasifikace z praxe Šrámek, Jirouš
23. 1. 8:00-13:30 Besedy agentury JLM: 3+3 besedy, 5AUL, 1VZ (rozpis) STO, NOV
23. 1. 12:00 Podklady pro pedagogickou radu TU
24. 1. 9:00-13:00 Mezinárodní jazyková zkouška nanečisto – AULA CAT
24. 1. 10:45-13:45 Exkurze: Městská knihovna Hradec Králové – 3. H KNA
25. 1. Konzultace dálkového studia SRE
27. 1. 13:00 Lékařská prohlídka – H2 Rojík
28. 1. 13:00 Lékařská prohlídka – H2 Rojík
27. 1. 14:40 Pedagogická rada – 1. pololetí, 5AUL JAN
28. 1. 14:00 Výpisy vysvědčení k podpisu ŘŠ TU
28. – 29. 1. celý den Konference pedagogů elektrotechnických oborů – UO Brno STO
29. 1. 8:00-11:40 Exkurze: Hvězdárna HK – 1. D FIE
29. 1. Konzultace dálkového studia
29. 1. 8:45-10:00 Literární pásmo o K. H. Máchovi – 2. BE, 2. C, 2. N (AULA) učitelé
29. 1. 10:45-11:40 Literární pásmo o K. H. Máchovi – 3. A, 3. D, 1. N (AULA) učitelé
29. 1. 12:00 Pracovní výkazy (H1) KOP
30. 1. 11:45-12:30 Ukončení prvního pololetí, vydávání výpisů vysvědčení TU, UOV
31. 1. Pololetní prázdniny

Categories: Nezařazené Tags:

Měsíční plán – prosinec 2013

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Hradební 1029
Centrum odborného vzdělávání ve strojírenství a obnovitelných zdrojích energie

Měsíční plán – PROSINEC 2013 (19 pracovních dnů)

2. 12. 12:00-14:00 Olympiáda v ČJ – školní kolo (AULA) KUD
3. 12. 13:00 Lékařská prohlídka – 1. F JUN
3. 12. 14:40 Provozní porada učitelů Hradební (H1) – 1VZ KOP, KER
4. 12. 14:45 Provozní porada učitelů Hradecká (H2) Uhlíř, Rojík
4. 12. celý den Školení: SŠ geometrie kouzla nezbavená, Praha JAC
4. 12. Konzultace dálkového studia
5. 12. 9:00-14:00 ENERSOL: odborný seminář (3. B, 2. C PEK, 1. B), AULA TLA
5. 12. celý den Okresní přebor SŠ v šachu – AULA a 1MZ JECH, Rojík
5. 12. 10:00-11:45 Zajímavé experimenty z chemie – UHK (3. B) MIK
5. 12. 10:00-12:30 UHK – Po čertech zajímavé experimenty (2. A) JAC
5. 12. 13:00 Lékařská prohlídka – 2. E BOR
6. 12. celý den Školení: Současná umělecká literatura, Olomouc KUD, SRA
6. 12. Konzultace dálkového studia
7. 12. 8:30-12:00 Den otevřených dveří KER
7. – 11. 12. Výběrový lyžařský zájezd do Alp (H2) Hnízdilová, Pátý
9. 12. celý den Zájezd: Adventní trhy v Drážďanech KUC, SUL
9. 12. 8:00 ZZ – 2. opravný termín (písemná část) KER
9. 12. Konzultace dálkového studia
9. 12. odpoledne DM: Turnaj v kulečníku s DM VOŠZ a SZŠ HK Mahrlová
10. – 11. 12. 7:00 ZZ – 2. opravný termín (praktická část) KUB
10. 12. 13:00 Lékařská prohlídka – 1. E LOK
11. 12. celý den Exkurze: Planetárium Praha – 3. A JECH
11. 12. Konzultace dálkového studia
11. 12. 14:40 Žákovský parlament – AULA, 5. patro JAN, KER
11. 12. 16:00-18:00 Školení: Elixír do škol JAC
12. 12. 8:00 ZZ – 2. opravný termín (ústní část) KER
12. 12. 13:00 Lékařská prohlídka – 3. B BAA
13. 12. Konzultace dálkového studia
13. 12. 11:45-13:45 Návštěva laboratoře CNC – Hradecká 647 (3. H) KNA
14. 12. Konzultace dálkového studia SRE
17. 12. celý den Bühler Žamberk – 1. N (PTN), 2. N (PTN), 4. B (MS01) VLA, KNA
17. 12. celý den Vánoční turnaj ve florbalu – Pardubice Horák
18. 12. 12:00 Pracovní výkazy (H1) KOP
19. 12. 12:00 Pracovní výkazy (H2) Uhlíř
19. 12. celý den ZVU, Defektoskopie: 1. N (PTN), 2. N (PTN), 4. B (MS01) VLA, KNA
20. 12. 8:00-10:30 CineStar: filmové představení REVIVAL TU
20. 12. 11:00 Slavnostní ukončení roku 2013 – Alessandria JAN
21. 12. – 5. 1. Vánoční prázdniny
6. 1. 2014 pondělí Zahájení vyučování – sudý týden

Vedení Střední průmyslové školy, Střední odborné školy a Středního odborného učiliště, Hradec Králové přeje všem zaměstnancům, žákům a spolupracovníkům klidné a spokojené prožití vánočních svátků a v novém roce 2014 hodně zdraví, štěstí a soukromých i pracovních úspěchů.

Categories: Nezařazené Tags:

Měsíční plán – listopad 2013

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Hradební 1029
Centrum odborného vzdělávání ve strojírenství a obnovitelných zdrojích energie

Měsíční plán – LISTOPAD 2013 (21 pracovních dnů)

1. – 2. 11. celý den Výstava SCHOLA BOHEMIA, IDEON Pardubice KUB, STO
2. 11. Konzultace dálkového studia SRE
4. 11. 11:00-12:00 Přednáška: Bankovnictví, KB – 2. N, 4. A (1VZ) NOV, KUC
4. 11. 12:00-13:00 Přednáška: Bankovnictví, KB – 4. C (POI), 4. B (1VZ) NOV, KAL
5. 11. 8:00-14:00 Mistrovství SŠ ve stolním fotbale – Hradecká 647 Uhlíř
6. 11. Školení: Prevence SPJ – KU HKH MAE
6. 11. 12:45-14:35 Exkurze: ČEZ – Obnovitelné zdroje – 2. F, 1. N (PTN) KNA
6. 11. 15:00-17:00 Přípravný seminář pro účastníky stáží v Drážďanech STE, STO
7. 11. celý den Rozvoj kompetencí pedagogických pracovníků, Nymburk TLA
7. 11. 12:00 Podklady z praxe – klasifikace za 1. čtvrtletí Šrámek, Jirouš
7. 11. 19:00 Stužkovací večírek – 4. A KUC
8. 11. Konzultace dálkového studia
9. 11. 9:00-12:00 Den otevřených dveří SPŠ, SOŠ a SOU, HK KER, Uhlíř
10. – 23. 11. Odborná stáž žáků v Drážďanech STE, STO
11. 11. Konzultace dálkového studia
11. 11. Oblastní kolo pIšQworek, BiGy HK – vybraní 2. A, 3. F JAC
11. 11. 12:00 Odevzdání podkladů pro pedagogickou radu TU
13. 11. Konzultace dálkového studia
13. 11. 14:30-15:40 Pedagogická rada – 1. čtvrtletí (AULA) JAN
13. 11. 15:45-16:45 Výbor SRPŠ Hradební – velká zasedací místnost KER
13. 11. 17:00-18:30 Třídní schůzky SRPŠ Hradební (rozpis) TU
14. 11. 12:15 ENERSOL – třídní kola (3. B, 2. C PEK) TLA
15. 11. celý den Školení: Zoologická zahrada elementárních funkcí, Praha JAC
15. 11. Konzultace dálkového studia
15. 11. 8:55-10:45 Exkurze: SVK Hradec Králové – 1. E KUD
15. – 16. 11. celý den Prezentační výstava škol, ALDIS Hradec Králové KUB
16. 11. Konzultace dálkového studia SRE
17. 11. Státní svátek – Den boje za svobodu a demokracii
19. 11. celý den Hry mládeže – Turnaj ve stolním tenisu, Hradební, 0TV Horák
19. 11. 14:40 Žákovský parlament – učebna 1VZ SRA
20. 11. Konzultace dálkového studia
20. 11. 8:55-9:40 Prezentace FEKT VUT Brno – 4. A, B, 2. N (PEN) – 1VZ vyučující
20. 11. 10:00-10:45 Prezentace FEKT VUT Brno – E4.A, T4.A, T4.B – 1VZ vyučující
21. 11. 8:00-8:45 Prezentace VŠ obchodní Praha – 4. C (1VZ) IZA
22. – 23. 11. DVPP: Týmová práce ve výuce. Kreativní myšlení, Přelouč učitelé
22. 11. Konzultace dálkového studia
25. 11. Konzultace dálkového studia
27. 11. Konzultace dálkového studia
28. 11. 12:00 Pracovní výkazy KOP
28. 11. DM: Muzeum betlémů, Třebechovice p. O. Mahrlová
29. 11. celý den Filmové představení Lore v NJ, Pardubice – 3. B, 3. C KUC, SUL
29. 11. 11:40-12:30 Exkurze: SVK Hradec Králové – 3. H KNA
30. 11. Konzultace dálkového studia SRE
30. 11. Uzávěrka přihlášek k maturitní zkoušce – jaro 2014 KOP

Categories: Nezařazené Tags:

Měsíční plán – říjen 2013

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Hradební 1029
Centrum odborného vzdělávání ve strojírenství a obnovitelných zdrojích energie

Měsíční plán – ŘÍJEN 2013 (22 pracovních dnů)

1. 10. 10:00-17:00 Výstava středních škol regionu Královéhradecko, ALDIS KUB
2. 10. Konzultace dálkového studia
2. 10. průběžně Studentské předčasné parlamentní volby – 3., 4. r. (VZ) KUD, TU
4. 10. Konzultace dálkového studia
4. – 6. 10. celý den Dílny Heuréky – Náchod JAC
5. 10. Konzultace dálkového studia SRE
7. 10. celý den Školení – Odborné stáže (SRN), Pardubice KUC
9. 10. Konzultace dálkového studia
9. 10. 9:15 Komise SOD východočeského regionu – U Koruny, HK Šrámek
9. 10. 10:00-10:45 Cestopisné promítání v AJ (AULA) – 3. A, C, D, 4. A IZA, CAT
9. 10. 10:55-11:40 Cestopisné promítání v AJ (AULA) – 1. N, 2. N, 3. B, 4. C IZA, STE, NEK
9. 10. 11:45-14:35 Exkurze: Knihovna města HK – 1. N (PT), 2. F KNA
9. 10. 16:00 Školská rada SPŠ, SOŠ a SOU, Hradec Králové JAN, KOP
10. 10. celý den MSV Brno – 4. A, B, 2. N, 3. G MAC, VLA, FEJ
10. 10. celý den Exkurze – Podzim v barokním Kuksu (2. A) TLA, STO
10. 10. 8:00-9:00 Setkání s výchovnými poradci ZŠ – ÚP, okres HK JAN, KUB
11. 10. Konzultace dálkového studia
12. 10. 9:00-16:00 Dny lesní techniky, Mazurova chalupa, HK – UKZ Šrámek
14. 10. Konzultace dálkového studia
16. 10. Konzultace dálkového studia
16. 10. 9:00-10:55 Muzeum VČ – Cesta dívek za vzděláním (3. C) TLA, MAE
16. 10. 14:40 Žákovský parlament – učebna 08 SRA, KER
18. 10. celý den Exkurze: ČKD Plotiště – větrné elektrárny, slévárna (3. H) KNA
18. 10. Konzultace dálkového studia
18. 10. celý den Středisko ekologické výchovy – Horní Maršov TLA
19. 10. Konzultace dálkového studia SRE
20. 10. odpoledne DM: volejbal s DM VOŠZ a SZŠ Hradec Králové Mahrlová
22. 10. celý den Exkurze: TSS, Muzeum betlémů, Třebechovice p. O. VLA,KNA,MAC
23. 10. celý den Exkurze: Zažijte dějiny 20. století, Praha – 2. C SUL, KUD
23. 10. Konzultace dálkového studia
24. 10. 8:00-9:40 Exkurze SVK Hradec Králové – 1. C KUD
24. 10. Sport proti drogám – Přespolní běh, Pardubice Horák
25. 10. Konzultace dálkového studia
25. 10. 13:00 Pracovní výkazy KOP
26. 10. 5:30 Zájezd Vídeň – Den neutrality (odjezd od Hradební) KAN
28. 10. Státní svátek
29. – 30. 10. Podzimní prázdniny
31. 10. – 1. 11. Ředitelské volno
31. 10. 8:00-9:30 Provozní porada učitelů Hradební – AULA JAN
31. 10. 8:00-9:30 Provozní porada učitelů Hradecká – SPŠ Uhlíř, Rojík
31. 10. 10:00 – 11:30 Společná porada všech učitelů – AULA JAN
31. 10. 11:30 – 14:00 Jednání sloučených předmětových komisí Vedoucí PK

Categories: Nezařazené Tags:

Měsíční plán – září 2013

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a
Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Hradební 1029
Centrum odborného vzdělávání ve strojírenství a obnovitelných zdrojích energie

Měsíční plán – září 2013 (21 pracovních dnů)

26. 8. 8:30 Zahajovací porada všech učitelů obou škol – AULA JAN
26. – 27. 8. Doklasifikace učitelé
28. – 29. 8. Opravné zkoušky učitelé
29. 8. 12:00 Pracovní výkazy za srpen KOP
30. 8. 7:30 Školení BOZP – učitelé všeob. vzd. předmětů (AULA) Jirouš
30. 8. 8:00 Školení BOZP – učitelé odborných předmětů (AULA) Jirouš
30. 8. 8:30 Pedagogická rada – AULA JAN
2. 9. 8:00 Zahájení školního roku 2013/14 – 2. až 4. ročníky TU
2. 9. 9:00 Zahájení 2013/14 – 1. ročníky, studijní obory (AULA) JAN, TU 1. r.
2. 9. 10:00 Zahájení 2013/14 – 1. ročníky, učební obory (AULA) JAN, TU 1. r.
2. – 6. 9. DT a PP společné části MZ – podzimní termín KOP
3. 9. 8:00 Třídnické práce ve škole (rozpis) – sudý týden TU
3. 9. Náhradní termín opravných zkoušek TU
4. 9. Zahájení výuky podle rozvrhu – sudý týden učitelé
4. 9. 8:00-10:00 Třídnické práce – 3. A, 3. D (učebny 02, 23) SRA, STE
4. 9. 10:00-13:00 AMPÉR Hradec Králové – 3. E MAR
6. 9. 8:00-10:45 Třídnické práce – 1. F (učebna 21) JUN
6. – 7. 9. Slavnosti královny Elišky – Hradec Králové Šrámek
9. 9. 8:00-10:00 Třídnické práce – 2. D, E, F, G (36, 26, 28, 11) VLC,BOR,SVI,KAL
9. 9. 8:00-12:30 ZZ – písemná část, opravný a náhradní termín (rozpis) KER
10. 9. celý den Den, kdy svítí Světlušky – 3. C SUL
10. 9. celý den ZZ 3. UD – praktická část, náhradní termín MCK
10. – 11. 9. 7:00-13:00 ZZ, MZ – praktická část, opravný a náhradní termín KUB, KOP
11. 9. 16:30 Třídní schůzky SRPŠ – 1. ročníky TU 1. r.
11. – 12. 9. Ústní maturitní zkoušky – podzimní termín KOP
12. 9. ZZ – ústní část, opravný a náhradní termín KER
13. 9. 8:00 Konzultace dálkového studia – 3. UD
14. 9. Královéhradecké krajské dožínky – umělečtí kováři Šrámek
14. 9. Mladý těšanský kovář – Těšany u Brna Šrámek
17. 9. Srdíčkový den – 4. C FIE
17. 9. Mezi mosty – rafty Hradec Králové KAL
17. 9. 14:40 Provozní porada učitelů – VZ KOP, KER
18. 9. Srdíčkový den – 3. A SRA
18. – 20. 9. Celostátní setkání učitelů matematiky SŠ – Pardubice BAA
18. 9. 8:00-10:50 Exkurze – Hučák Hradec Králové (3. E) MAR
18. 9. 15:30 Zahájení dálkového studia – 1. LD (VZ) SRE
20. 9. 8:00 Konzultace dálkového studia – 2. UD
20. 9 Předání maturitních vysvědčení
21. 9. 7:30 Konzultace dálkového studia – 2. PD, 3. PD
25. 9. 16:30 Elixír do škol (fyzika) – Biskupské gymnázium JAC
27. 9. 12:00 Pracovní výkazy KOP
28. 9. Státní svátek

Categories: Nezařazené Tags:

Zahájení školního roku 2013/2014

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště
Hradební 1029, Hradec Králové
Centrum odborného vzdělávání ve strojírenství a obnovitelných zdrojích energie
__________________________________________________________________________________________

Důležité termíny pro zahájení školního roku 2013/2014

26. 8. 8:30 Zahajovací porada všech učitelů – AULA JAN
26. – 27. 8. Doklasifikace učitelé
28. – 29. 8. Opravné zkoušky učitelé
29. 8. Pracovní výkazy za srpen KOP
30. 8. 8:30 Pedagogická rada – AULA JAN
2. 9. 8:00 Zahájení školního roku 2013/2014
2. – 6. 9. DT a PP společné části MZ – podzimní termín KOP
3. 9. Náhradní termín opravných zkoušek TU
9. 9. 8:00 ZZ – písemná část, opravný a náhradní termín KER
10. – 11. 9. 7:00 ZZ, MZ – praktická část, opravný a náhradní termín KUB, KOP
11. – 12. 9. Ústní maturitní zkoušky – podzimní termín KOP
12. 9. ZZ – ústní část, opravný a náhradní termín KER

Vedení SOŠ a SOU Hradební 1029, Hradec Králové přeje všem zaměstnancům, žákům a spolupracovníkům hezkou dovolenou a příjemné prázdniny a v novém školním roce 2013/2014 hodně úspěchů.

Categories: Nezařazené Tags: